SIA Valmeta

Bezmaksas tālrunis 80000707

Par uzņēmumu

E-pasts Drukāt PDF

SIA ”VAL.MET.A” – metāllūžņu uzņēmums, dibināts 1994.gadā. Uzņēmums nodarbojas ar melno un krāsaino metālu iepirkšanu un apstrādi. Mūsu uzņēmums ir orientēts uz godprātību un atbildību gan pret klientu, gan pret vidi.  Esam izveidojuši piecas filiāles: Valmierā, Siguldā, Cēsīs, Limbažos, Smiltenē, kā arī veicinājuši sadarbību ar pārstrādes rūpnīcām, kas pārstrādā otrreizējās izejvielas, metāllūžņus un videi kaitīgo preču atkritumus videi draudzīgā veidā, tādējādi uzlabojot vides kvalitāti un tīrības līmeni valsts teritorijā.

Mēs esam lojāli pret katru mūsu klientu, kā arī darbojamies tā, lai klients ne tikai būtu apmierināts, bet arī vēlētos turpmāk veicināt sadarbību ar mūsu kompāniju. Laika gaitā savā uzņēmumā esam attīstījuši trīs būtiskas lietas: profesionalitāti, operativitāti un atbildību, kas ļauj mums metālapstrādes nozares tirgū būt lojālam un stabilam uzņēmumam.

Mūsu mērķis ir veicināt uzņēmuma attīstību un izaugsmi ne tikai Vidzemes reģionā, bet arī pārējos Latvijas reģionos, kā arī sekmēt plašāku sadarbību ar ārzemju uzņēmējiem. Mēs uzskatam, ka latviešiem ir jābūt saimniekiem savā zemē un par to arī cīnamies.

Vīzija – Nodrošināt pēc iespējas vairāk darbavietas, tādējādi pazeminot bezdarba līmeni konkrētajos reģionos, neļaut jauniešiem meklēt darbu ārvalstīs un nodrošināt to mūsu valstī.

Mēs ticam, ka pieņemot un apstrādājot otrreizējās izejvielas, metāllūžņus un videi kaitīgo preču atkritumus, mēs ne tikai spējam pasargāt vidi, kurā veicam savu darbību, bet arī attīrīt to.